שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות לעטיפת מוצרי מזון, ולאריזות מוצרים שונים. אחד היתרונות בבחירת שקיות נייר הנו ההתחשבות באיכות הסביבה. אנו מייצרים שקיות נייר ומבצעים מיתוג ועיצוב על גבי כל שקית בהתאם לבקשת הלקוח.

בהתאמה אישית ללקוח - ייעוץ ותכנון חינם

הדפסות לכל סוגי הנייר והקרטון

אור-פק 22 נותנת מענה עבור ייצור שקיות נייר מיוחדות עפ"י התאמה אישית בכל גודל וצורה, אנו מתחייבים למחירים הוגנים ותחרותיים ולשירות אישי מצויין. זמני הייצור שלנו קצרים והשירות כולל משלוח עד בית העסק. מזמינים אותכם להתרשם ממבחר שקיות גם לפי בקשות אישיות בווטסאפ. צרו קשר ונשמח לשרת אתכם.

שקיות נייר, אחד המוצרים הפופולריים יותר שאפשר למצוא בבתי דפוס או במפעלים לייצור מוצרי נייר הוא הדפסת שקיות. איך עושים את זה?

הדפסת שקיות נייר למזון היא אחד התהליכים הרווחים יותר שמתקיימים בבתי דפוס ובמפעלים לייצור מוצרי נייר ודפוס. בין אם מדובר בכמויות מסחריות ובין אם בכמויות יותר, המיועדות לחברות בגדלים שונים או אפילו לצרכים אישיים, השלבים המרכיבים את תהליך הדפסת המחברות זהים ברובם.

התהליך מתחיל בהתאמת חומרי הגלם הראשוניים, עם סוג הנייר שישמש לשקיות וסוג הנייר או הקרטון שישמש לייצור הכריכה. הנייר עובר דרך מכונת חיתוך על מנת לבצע חיתוכים בהתאם לגודל הדפים הרצוי. השלב הבא הוא אחסון, לשם שילוב בהמשך התהליך. בשלב זה ממשיכים בייצור השקית..

הכנת שקית הנייר כוללת הדפסה על גבי  הדפים, על מנת להעניק לה מראה מעוצב בהתאם לדרישת מבצע ההזמנה. במפעלי נייר גדולים פוסחים על שלב האחסון והדפים בגודל המתאים עוברים אל המכונה בה הם הופכים לחלק מהשקית המוכנה.

בסיום ההדפסה על גבי הכריכה, מכונת הדפוס עוברת אתחול על מנת לעבור לשלב ההדפסה הבא. מטעינים אותה בנייר המשמש לדפים ומתחילים בהדפסת השורות או המשבצות. בתום התהליך מכונת הדפוס עוברת אתחול נוסף. הדפים המפוספסים או המשובצים עוברים לחיתוך ולספירה, על מנת ליצור מהם קבוצות לפי מספר הדפים המבוקש בכל מחברת.

השלב הבא הוא ביצוע איסוף קבוצות של דפים במספר המבוקש לכל מחברת וכריכתם בין שני גיליונות הנייר או קרטון. הדפים וגיליונות הקרטון מוזנים אל מכונת האיסוף שמאגדת אותם בהתאם למספר הרצוי. בשלב הבא קובצי הדפים הכרוכים עוברים למכונה שמצמידה אותם זה לזה בשיטות שונות, כגון הידוק, תפירה, הדבקה וכולי.