הסיפור שלנו

אור-פק 22 בע"מ הוקמה בשנת 2013 ע"י צוות עם ניסיון של 40 שנה בתחום האריזות. מיומה הראשון החברה שמה לה למטרה לספק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר תוך תשומת לב לפרטים הקטנים והבנת צרכי הלקוח. הקפדה על איכות המוצר תוך מתן שירות מקצועי לכלל לקוחותינו, הביאה את אור-פק 22 להיות חברה מובילה בתחום האריזות.אנו מתמחים בפתרונות אריזה לכל תחומי המשק. מפעלי מזון, מסעדות, מלונות, אופנה ועוד.

אור-פק 22 הוקמה ע"י אורי שלום, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 40 שנים בתחום האריזות. ענף האריזות בכלל והשקיות בפרט הנו ענף תעשייה ותיק ומיושן אך עם זאת, הכרחי לענף המסחר ולשרשרת הכלכלית כולה. לכן, קיימים בענף יצרני שקיות רבים ואף לאחרונה, יבואנים רבים, קטנים וגדולים.

אור-פק 22 קמה מתוך הבנה כי בענף השקיות רצוי ומתבקש לייצר כל שקית בהתאם לכל דרישה של הלקוח וזה גם מה שמייחד אותנו.

כאשר אנחנו עוסקים במוצר שכל מהותו הוא "לשאת" או "לעטוף" מוצר אחר – מוצר עיקרי, יכולת הייצור של השקית אינה הדבר המהותי, אלא יכולת התאמת השקית למוצר שבתוכה. שילוב של הבנת תהליך ייצור השקית, יחד עם הבנת דרישות המוצר, מייצר את האריזה המושלמת. הצוות שלנו מורכב מצוות מקצועי ובעל ידע רב בתחום אשר יודע לתת מענה וליווי לכל תהליך בניית השקית. משלב הרעיון, דרך עיצוב השקית והמיתוג עד לייצור המוצר הסופי.

החזון שלנו

יצירת פתרונות אריזה מבלי לפגוע באיכות הסביבה

160X158 שקיות לחנויות
environmental-protection-326923_1920

הסוד שלנו

פתרונות אריזה בהתאמה אישית

פתרונות אריזה מתקדמים

השירותים שלנו

ייצור אריזות גמישות

ייצור של מגוון אריזות למגוון מוצרים

אריזות ממותגות

יצירת מיתוג באמצעות הדפסה איכותית על גבי האריזות

בין לקוחותינו